درباره

انسان‌های شریف و حق جو ذهن پویا و فعالی دارند؛ آن‌ها همیشه به دنبال پیشرفت و کسب تجربه و افزایش معنویت هستند؛ انسان‌هایی که ایمان دارند می‌توانند خودشان را باور دارند این باور قلبی سبب ایجاد انگیزه و دغدغه برای آن‌هاست. انسان دغدغه مند نیاز دارد از اطرافش آگاه باشد و اوضاع کشورش را بشناسد. بصیر باشد. بصیرت انسان حق جو به او کمک می‌کند زمانی که انبوه کلمات و حقایق انبوه در مقابل چشمانش رژه می‌رود بدون تعصب تصمیم بگیرد و به سمت حق برود.

مجموعه دانشجو ایران رسانه خبری تحلیلی سیاسی است که گروهی از نوجوانان و جوانان دانشجوی ساکن ساوه , کرمان و تهران آن را هدایت می‌کنند. پایه گذاری دانشجو ایران سال‌های قبل شکل گرفت زمانی که در همایش‌ها و مناظرات دانشجویی که بدنبالل سخن حق بودیم. گوشمان به افکار و صحبت‌های دیگران بود برای پیشرفت و بهتر شدن و چشمان ما می‌دید تعصبات کورکورانه که مردم را درگیر کرده بود. دغدغهٔ رستگاری جامعه و حقیقت جویی ما را به سمتی سوق داد که فقط شنونده نباشیم بلکه سخن حق را نشر دهیم. سخن حق شمه ای از طعم حقیقی زندگی و معنای واقعی بندگی خداست.

.
ما در دانشجو ایران به دنبال نشر حقیقت و خوبی‌ها هستیم برای انسان‌هایی که فکور هستند و حق جو؛ انسان‌هایی که در پستوی خیال و لحظات تنهایی‌شان با خودشان روراست هستند و با یکرنگی طرفدار زیبایی هستند. ما همیشه برای تمامی دوستانی که دغدغه مند هستند، یک جای خالی داریم. با ما همراه شوید 

 

پیشکش به ساحت اقدس حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها

به امید گوشه چشمی